Aktuality

Juniorky Dance Art vyhrávají první místa
Domů / Aktuality/ Juniorky Dance Art vyhrávají první místa

Juniorky Dance Art vyhrávají první místa

Lucie Sloupská

Naše Juniorky Dance Art sklízí po velké dřině zlaté medaile! Úspěšnou choreografii I Surrender vytvořila Pája Skalová s Jirkou Minaříkem. Z dosavadních letošních úspěchů se mohou naše tanečnice pochlubit 1. místem v regionálním kole Czech Dance Tour, velký úspěch slavily také na regionu Czech Dance Masters, kde získaly bronz.

Tento víkend vytančily juniorky 1. místo na baletní soutěži New Generation v Liberci, kde kromě zlata naše holky spolu s Pájou a Jirkou sklízeli od odborné poroty i velké ovace za celkový projev, zpracování a choreografii. V porotě zasedli významní tanečníci a choreografové: 

Mgr. Zdeněk Prokeš – umělecký šéf, tanečník, choreograf a pedagog,

Libor Vaculík – významný choreograf baletů i muzikálů, režisér, tanečník, 

MgA. Anna Ščekaleva – tan.pedagog na Taneční konzervatoři hl.m. Prahy a bývalá sólistka baletu SOP(Státní opery v Praze), 

Michaela Wenzelová – sólistka baletu ND, tan. pedagog.

Děkujeme našim tanečnicím a Páje s Jirkou za skvělou reprezentaci a těšíme se společně na další kola soutěží!

Sdílet: